KELLYOPTC

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ & εξυπηρέτηση πελατών

Κρυονέρι, Greece
East Attica Regional Unit East Attica Regional Unit East Attica Regional Unit East Attica Regional Unit , Greece Greece Greece Greece
0 Έληξε πριν 1 μήνα

Ζητείται ΑΝΤΡΑΣ για ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ και εξυπηρέτησης πελατών, σε συνεργείο & εμπορία αυτοκινήτων στην περιοχή του Κρυονερίου.

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν τα παρακάτω προσόντα:

  • Φιλικός και εξυπηρετικός
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Δραστήριος και δυναμική προσωπικότητα με όρεξη για δουλειά
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Γνώση και χειρισμός Η/Υ (MS Office Excel, ERP, internet)
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άδεια οδήγησης Ι.Χ.
  • Γνώση τιμολόγησης (εμπορικό πρόγραμμα)
  • Θα προτιμηθούν κύριοι με ανάλογη εμπειρία σε συνεργεία αυτοκίνητων

Αρμοδιότητες:

  • Τιμολόγηση
  • Διεκπεραίωση αγορών για παραγγελίες ανταλλακτικών (σε συνεννόηση με Δ/νση)
  • Διεκπεραίωση με ασφαλιστικές εταιρείες
  • Τήρηση καρτελών επισκευών, πελατών.
  • Αρχειοθέτηση τιμολογίων αγορών και πωλήσεων
  • Ανταλλακτικά από & προς προμηθευτές.

Παροχές:

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές

Παρακαλούνται οι υποψήφιοι να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ελληνική γλώσσα στο [email protected]

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια στην αξιολόγηση των βιογραφικών