Διοικητικό Στέλεχος

Χρυσοστόμου Σμύρνης 52, Νέα Φιλαδέλφεια Αττικής, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 7 μήνες

 Η Serinth εμπορική εταιρεία Ιατρικών Μηχανημάτων, με έμφαση στην υψηλή τεχνολογία, έχοντας άριστη υποδομή, τεχνογνωσία και νέες ιδέες, στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της και της δημιουργίας νέων θέσεων εργασίας, επιθυμεί να προσλάβει:

Προσόντα:

·       Πτυχίο A.E.I.

·       Πολύ καλή γνώση Αγγλικών και MS office

·       Γνώση διαγωνισμών του δημοσίου θα εκτιμηθεί

·       Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων, οργανωτικότητα, ευελιξία και ομαδικό πνεύμα εργασίας

·       Συνέπεια στην τήρηση προθεσμιών

·       Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους

Καθήκοντα:

·       Διαγωνισμοί δημοσίου: προετοιμασία και υποβολή προσφορών, ηλεκτρονικά στις διάφορες πλατφόρμες του δημοσίου καθώς και σε έντυπη μορφή.

·       Διαμόρφωση τεχνικών περιγραφών και προδιαγραφών μηχανημάτων.

·       Επικοινωνία με κατασκευαστικούς οίκους

Παροχές:

Προσφέρεται ανταγωνιστικός μισθός, άριστο εργασιακό περιβάλλον και προοπτικές εξέλιξης.

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικά (με κωδικό ΔΣ 09/23) στο hr@serinth.gr

www.serinth.gr