Digital Marketing & Media Specialist

Σμύρνης 52, Νέα Φιλαδέλφεια Αττικής, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 3 μήνες

 Η Serinth εμπορική εταιρεία Ιατρικών Μηχανημάτων, με έμφαση στην υψηλή τεχνολογία, έχοντας άριστη υποδομή, τεχνογνωσία και νέες ιδέες, στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της και της δημιουργίας νέων θέσεων εργασίας, επιθυμεί να προσλάβει:

Digital Marketing and Media Specialist
Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση εταιρικών websites
  • Διαχείριση social media
  • Δημιουργία Newsletters
  • Δημιουργία αποτελεσματικών στρατηγικών και εφαρμογή σχεδίων ψηφιακού μάρκετινγκ με Google ads, Facebook ads, Instagram, Linkedin, Tik Tok, SEO, Affiliate, Display, κ.λπ..
  • Ανάλυση απόδοσης των καμπανιών και προτάσεις βελτιστοποίησης
  • Σχεδιασμός εταιρικών υλικών (banner, έντυπα κ.α.)

Προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ / ΑΕΙ (στον τομέα του Marketing και της Επικοινωνίας ή σε συναφή τομέα)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους.