Εξυπηρέτηση Πελατών / Call Center Agent – Αθήνα

Αθήνα, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 3 έτη

Η ΑCTIONLINEεταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού για λογαριασμό πελάτη της αναζητά άτομα για στελέχωση Εξυπηρέτησης Πελατών σε Τηλεφωνικό Κέντρο.

Περιγραφή Θέσης

  • Τηλεφωνική υποστήριξη & εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση αιτημάτων εισερχόμενων κλήσεων, επίλυση τεχνικών και άλλων προβλημάτων
  • Δημιουργία στέρεων σχέσεων με πελάτες εξυπηρετώντας τους γρήγορα, αποτελεσματικά & με απόλυτο επαγγελματισμό

Προσόντα

  • Θέληση για εργασία και επαγγελματική εξέλιξη
  • Απόφοιτοι Λυκείου ή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο (σε εταιρείες τηλεπικοινωνίας, ασφαλιστικού τομέα, ενέργειας)
  • Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
  • Εξοικείωση με χρήση Η/Υ

Παροχές

  • Υψηλές αμοιβές και ασφάλιση
  • Πενθήμερη part- time απασχόληση, κυλιόμενο ωράριο
  • Συνεχής υψηλού επιπέδου εκπαίδευση σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους,

ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.