foveraprostasia

Κόφτες / Ψήστες / Τυλιχτές

Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
0 Λήγει σε 2 εβδομάδες

Φοβερά Προστασία Α.Ε., εταιρεία παροχής λογιστικών, φοροτεχνικών, μισθοδοτικών και συμβουλευτικών
υπηρεσιών, για λογαριασμό ψητοπωλείου στο κέντρο της Θεσσαλονίκης αναζητά:

Αρμοδιότητες ανάλογα με τον κάθε ρόλο:

  • Ψήσιμο κρεάτων & οργάνωση χρονοδιαγράμματος ψησιμάτων
  • Κόψιμο γύρου
  • Τύλιγμα
  • Προεργασία για την επόμενη ημέρα
  • Τυχόν υποστήριξη σε παραγγελίες προϊόντων και α’ υλών, απογραφές και έλεγχος αποθεμάτων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία περίπου 1 – 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Κατοχή πιστοποιητικού υγείας για εργασία σε χώρους υγειονομικού ενδιαφέροντος
  • Επιθυμητή η γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Διασφάλιση των επιθυμητών επιπέδων καθαριότητας και τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια, ικανότητα απόδοσης σε συνθήκες πίεσης
  • Ικανότητα απόδοσης σε συνθήκες πίεσης

Η επιχείρηση προσφέρει: εκπαίδευση, άριστο εργασιακό περιβάλλον και ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών (βάσει προσόντων).