ΟΔΗΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Γ’

Ασπρόπυργος 193 00, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 10 μήνες

Η ΜΑΘΙΟΣ ΠΥΡΙΜΑΧΑ Α.Ε αναζητεί ΟΔΗΓΟ με δίπλωμα κατηγορίας Γ’ για το υποκατάστημά της BAU MARKET στον Ασπρόπυργο. Η εταιρία μας με παράδοση στο χώρο των βιομηχανικών πυριμάχων και των δομικών υλικών από το 1890, προσφέρει δυνατότητες συνεχούς εκπαίδευσης και κυρίως μεγάλες προοπτικές εξέλιξης, δεδομένης της ταχείας ανάπτυξής της σε διεθνές επίπεδο.

Αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή και έλεγχος των εμπορευμάτων από τις αποθήκες της εταιρείας
  • Παράδοση των εμπορευμάτων στους πελάτες της εταιρείας
  • Μέριμνα για την ορθή χρήση των οχημάτων
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα προσόντα:

  • Δίπλωμα οδήγησης Γ’ κατηγορίας
  • Ικανότητα οργάνωσης & επικοινωνίας
  • Eκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)

Παροχές:

  • Ενδοεπιχειρησιακή εκπαίδευση και επαγγελματική ανάπτυξη
  • Ευκαιρίες σταδιοδρομίας σε μία ταχέως αναπτυσσόμενη επιχείρηση που δραστηριοποιείται σε πολυεθνικό επίπεδο
  • Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας

                                                        Αποστολή βιογραφικών
  Υπ’όψιν: Δρούτσα Παναγιώτας και Κόκορη Ευάγγελου

στο pdroutsa@mathios.gr και vkokoris@mathios.gr τηλ:2160709195