ΠΩΛΗΤΗΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΑ

Λεωφόρος Αγίου Δημητρίου 286-288, Άγιος Δημήτριος Αττικής
0 Έληξε πριν 4 έτη

Η εταιρεία MANETAS ζητά να προσλάβει πωλητή ή πωλήτρια με εξειδίκευση και υποχρεωτική εμπειρία στον κλάδο των Πλακιδίων και Ειδών υγιεινής. Ο πωλητής/πωλήτρια της εταιρείας πρέπει να αντιπροσωπεύει την εταιρεία με σεβασμό και αφοσίωση ακολουθώντας τις αξίες και το όραμά της.

Περιγραφή θέσης:

  • Καθημερινή εξυπηρέτηση πελατών καταστήματος
  • Διαχείριση emails
  • Βασικές γνώσεις Λογιστικών προγραμμάτων
  • Σύνταξη προσφορών και προτάσεων εκάστοτε πελάτη ανάλογα με τις ανάγκες
  • Παραγγελίες πελατών
  • Έρευνα/ζήτηση υλικών ανάλογα το project
  • Διαρκής ενημέρωση πελατών για προσφορές και νέα υλικά
  • Φιλοδοξία για την επίτευξη των στόχων
  • Πλήρης απασχόληση

Απαραίτητα προσόντα:

  • Υποχρεωτική προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση Υπολογιστών (Ms Office)
  • Γνώση Αγγλικών
  • Επικοινωνιακές ικανότητες
  • Σωστή διαχείριση χρόνου, ορισμός προτεραιοτήτων
  • Οργάνωση, αμεσότητα, ευελιξία, αξιοπιστία, εχεμύθεια, οξυδέρκεια
  • Ευγενική παρουσία, επαγγελματική εμφάνιση

Αποστολή βιογραφικών στα: [email protected] & [email protected].