Υπάλληλος γραφείου – Back Office

Λεωφόρος Ιωνίας, Alimos, Greece
Notios Tomeas Athinon Notios Tomeas Athinon Notios Tomeas Athinon Notios Tomeas Athinon , Greece Greece Greece Greece
0 Έληξε πριν 2 μήνες

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

Job Description

Η BookOnlineNow παρέχει ένα από τα πλέον εξελιγμένα συστήματα Online Κρατήσεων για ξενοδοχεία παγκοσμίως. Η εταιρεία μας επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της Υπάλληλο γραφείου – Back Office για πλήρη απασχόληση.

Κύριες αρμοδιότητες θέσης :

  • Γραμματειακή Υποστήριξη τμήματος πωλήσεων και της οικονομικής διεύθυνσης
  • Export Reporting – Ετοιμασία αρχείων απόδοσης πελατών (ξενοδοχείων)
  • Έκδοση τιμολογίων – παραστατικών και παρακολούθηση εισπράξεων, πληρωμών
  • Οργάνωση γραφείου και αρχειοθέτηση
  • Διαχείριση CRM συστήματος και λογιστικής εφαρμογής
  • Επικοινωνία πελατών
  • Ενημέρωση εσωτερικής βάσης δεδομένων-καταγραφές

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε ανάλογη θέση (άνω του 1 έτους) θεωρείται πρόσθετο προσόν
  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ με κατεύθυνση στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή οικονομικής κατεύθυνσης
  • Άριστη γνώση χειρισμού προγραμμάτων MS Office
  • Επαγγελματική εμπειρία 1-2 έτη
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Γνώσεις χειρισμού εφαρμογών CRM και ERP θεωρείται πρόσθετο προσόν
  • Υπευθυνότητα, εργατικότητα και μεθοδικότητα

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Ομαδικό ασφαλιστήριο ζωής και υγείας
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Διαρκή εκπαίδευση και κατεύθυνση
  • Προοπτικές εξέλιξης καριέρας

Please send your CV to our HR team at:   [email protected]