BOZIKIS

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ

Λεωφόρος Αθηνών 165, Αθήνα, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 7 μήνες

Η εταιρεία Bozikis με πολυετή παρουσία στο χώρο του υποδήματος, αναζητά έναν αξιόπιστο συνεργάτη για την παροχή τηλεφωνικής εξυπηρέτησης. Προτεραιότητά μας είναι οι ευχαριστημένοι πελάτες και πιστεύουμε ότι αυτό μπορεί να επιτευχθεί μέσα από ένα ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.

Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση email πελατών και ενδοεταιρικών
  • Διαχείριση παραπόνων και εξυπηρέτηση πελατών σε τυχόν προβλήματα που αντιμετωπίζουν
  • Καταχώρηση και επεξεργασία παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • 1-2 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (θα ληφθεί θετικά υπόψιν)
  • Καλή γνώστη Η/Υ (MS Office)
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Ευχέρεια στην γραπτή και τηλεφωνική επικοινωνία

Παροχές

  • Φιλικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • ‘Έκπτωση στα προϊόντα της εταιρείας

* Παρακαλούμε τα βιογραφικά να αποστέλλονται με μία πρόσφατη φωτογραφία του υποψηφίου μέσω του site ανάρτησης της συγκεκριμένης αγγελίας.

Απασχόληση: Πλήρης