Χειριστής Εκσκαφικού Μηχανήματος

Λεωφόρος Σπάτων, Γέρακας, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 4 εβδομάδες

Είμαστε η Circet, www.circet.com , πρωτοπόροι στην εγκατάσταση και συντήρηση τηλεπικοινωνιακών δικτύων με παρουσία σε 14 χώρες στην Ευρώπη, Αμερική και Βόρεια Αφρική με 16.000 εργαζομένους παγκοσμίως και με τζίρο 3,6 δισ. το 2022.

Αναζητούμε χειριστές εκσκαφικών μηχανημάτων έργου με επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 2 έτη σε εργοτάξιο για έργα εγκατάστασης οπτικών ινών στην Αττική.

Αρμοδιότητες
– Συντονισμός ομάδας και χειρισμός μηχανημάτων για την κατασκευή τηλεπικοινωνιακών δικτύων σε περιοχές της Αττικής

Απαραίτητα προσόντα
– Άδεια χειριστή χωματουργικών μηχανήματων (όλη την 1η κατηγορία) και δίπλωμα οδήγησης σε ισχύ
– Απαραίτητη η γνώση χειρισμού bobcat
– Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 2 έτη σε εργοτάξιο
– Ομαδικότητα και ικανότητα τήρησης χρονοδιαγραμμάτων και απαιτήσεων του έργου

Η εταιρεία προσφέρει
–  Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως των προσόντων και της προϋπηρεσίας (Χ14 μισθοδοσίες)
– Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη
– Ιδιωτική ασφάλιση
– Σύμβαση αορίστου χρόνου
– Πριμ παραγωγικότητας

Επικοινωνία στο 2106614855-6936058272