intelproperties

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δωδεκανήσου 27, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
€ 650 / μήνα Έληξε πριν 7 μήνες

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

Περιγραφή

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο του real estate ζητά να προσλάβει:

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ

με έδρα εργασίας στην περιοχή κέντρο Θεσσαλονίκης

Αρμοδιότητες:

Αρχειοθέτηση
Οργάνωση Γραφείου
Γραμματειακή υποστήριξη
Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών
Προγραμματισμός ραντεβού και προετοιμασία των χώρων συνάντησης
Διαχείριση υποχρεώσεων σχετικά με επαγγελματικά ταξίδια, αποστολές κλπ.

Απαραίτητα Προσόντα:

Η υποψήφια θα πρέπει να διαθέτει τα ακόλουθα:

Απόφοιτος σχολής ΑΕΙ σε οποιοδήποτε κλάδο

Εμπειρία 2 ετών
Εμπειρία στον κλάδο του Real Estate θα εκτιμηθεί
Άριστη χρήση Η/Υ και γνώση προγραμμάτων Microsof Office
Γνώση Αγγλικών
Θα εκτιμηθούν γνώσεις λογιστικής
Κάτοχος Ι.Χ αυτοκινήτου
Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες, ευγένεια, υπευθυνότητα και διάθεση για ανάπτυξη και εξέλιξη
Αποτελεσματικότητα κάτω από συνθήκες πίεσης
Εχεμύθεια και ομαδικό πνεύμα
Συνέπεια και επαγγελματισμός
Δυνατότητα ταξιδιού

Η εταιρεία προσφέρει:

Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση
Πλήρη απασχόληση
Συνεχή επιμόρφωση και εκπαίδευση
Άριστο περιβάλλον εργασίας
Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης