Μηχανογράφος

Λεωφόρος Κηφισού 174, Αιγάλεω, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 2 μήνες

Σου αρέσει η τεχνολογία, έχεις διάθεση για εξυπηρέτηση, θέλεις να δίνεις λύσεις και να είσαι μέλος μιας μεγάλης ομάδας ενός σύγχρονου περιβάλλοντος εργασίας; Τότε θα χαρούμε πολύ να μας στείλεις το βιογραφικό σου! Η Megasoft επιθυμεί να εντάξει στην ομάδα της συνεργάτη για την υποστήριξη των εφαρμογών εμπορικής διαχείρισης PRISMA Win.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ.
  • Εμπειρία (περισσότερη των δύο ετών) σε θέσεις υλοποίησης και υποστήριξης εφαρμογών.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Ομαδικό πνεύμα και διάθεση συνεργασίας.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Εγκατάσταση παραμετροποίηση και εκπαίδευση χρηστών στις εφαρμογές.
  • Υποστήριξη πελατών & συνεργατών.
  • Συνεργασία  για υλοποίηση νέων δυνατοτήτων και διαχειρίσεων.
  • Εμπειρία σε παρόμοιες ομάδες εργασίας θα εκτιμηθεί.

Τι σου προσφέρουμε

  • Εκπαίδευση πάνω στα πιο σύγχρονα τεχνολογικά εργαλεία.
  • Ανταγωνιστικές απολαβές με bonus παραγωγικότητας.
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Διατακτικές σίτισης Up Hellas
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας.
  • Πιστοποίηση πάνω στις εφαρμογές PRISMA Win.
  • Σεβασμό στον προσωπικό χρόνο.

Oι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα αναφέροντας τον κωδικό θέσης CS23 με e-mail στο: [email protected]. Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν απόλυτης εχεμύθειας.