Delphi Developer

Λεωφόρος Κηφισού 174, Αιγάλεω, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 1 μήνα

Είσαι developer; Σου αρέσει να δημιουργείς χρησιμοποιώντας κώδικες και λατρεύεις να υλοποιείς ιδέες που θα δώσουν λύσεις και θα βοηθήσουν τις επιχειρήσεις να αναπτυχθούν και να φτάσουν τους στόχους τους; Τότε θα χαρούμε πολύ να μας στείλεις το βιογραφικό σου! Η Megasoft επιθυμεί να εντάξει στην ομάδα της Delphi developers.

Απαιτούμενα προσόντα

  • 5ετής εμπειρία σε σχεδιασμό και ανάπτυξη προϊόντων λογισμικού σε Delphi
  • Εμπειρία στον σχεδιασμό σχεσιακών βάσεων δεδομένων
  • Εμπειρία σε Windows & web-based applications
  • Ικανότητες time management, ορισμού και τήρησης χρονοδιαγραμμάτων

Κύριες Αρμοδιότητες για τους Delphi developers

  • Τεχνική ανάλυση και σχεδιασμός σε συνεργασία με τις ομάδες της τεχνικής υποστήριξης
  • Τεχνικός έλεγχος,  βελτιστοποίηση.
  • Προγραμματισμός σε Delphi.
  • Προγραμματισμός σε T-SQL.
  • Σχεδιασμός σχεσιακών βάσεων δεδομένων
  • Front End & Back End Development
  • Developing Windows Applications (WinForms)

Τι σου προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικές απολαβές με Βonus παραγωγικότητας
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Αποταμιευτικό πρόγραμμα
  • Διατακτικές σίτισης Up Hellas
  • Εκπαίδευση πάνω σε σύγχρονα τεχνολογικά εργαλεία
  • Σεβασμό στον προσωπικό χρόνο
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας σε νέες ιδιόκτητες εγκαταστάσεις με ιδιωτικό parking

Oι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα αναφέροντας τον κωδικό θέσης GD24 με e-mail στο: [email protected]. Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν απόλυτης εχεμύθειας.