IT SOFTWARE

Πεύκη, Greece
0 / μήνα Έληξε πριν 3 μήνες

H Κατασκευαστική Εργοληπτική εταιρεία ΤΕΧΝΕΚ, με μια επαγγελματική διαδρομή
που έχει ως αφετηρία της το 1969, προχωράει με συνέπεια και υψηλή τεχνογνωσία
στο χώρο των κατασκευών.
Θεωρώντας το χρόνο ως σημαντικό παράγοντα για την επιτυχημένη ολοκλήρωση
ενός έργου, δουλεύουμε με συνέπεια και σεβασμό σε κάθε χρονοδιάγραμμα,
εξασφαλίζοντας την έγκαιρη και έντεχνη παράδοση των έργων μας.

Αναζητούμε το νέο μέλος της ομάδας μας!

IT SOFTWARE

Περιγραφή Θέσης:
• Παραμετροποίηση ιστοσελίδων.
• Δημιουργία διάταξης ιστoτόπου / διεπαφής χρήστη, χρησιμοποιώντας τυπικές
πρακτικές HTML/CSS.
• Υποστήριξη του εταιρικού website.
• Δημιουργία αυτοματοποιήσεων.
• Δυνατότητα υποστήριξης backend σε WordPress.
• Συνεργασία με Marketing για υλοποίηση διαφημίσεων, social, google ads, google
analytics.
• Συντήρηση και επέκταση του ιστoτόπου του Ομίλου.

Απαραίτητα Προσόντα:
• Πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ, ΙΕΚ στην Πληροφορική ή συναφούς αντικειμένου.
• Καλή κατανόηση των λειτουργιών του WordPress / WooCommerce και των
• PHP, SQL, HTML, CSS, JS.