Χειριστής Ηλεκτρικού Περονοφόρου – Αθήνα

Αθήνα, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 3 έτη

Η ΑCTIONLINE, εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά Χειριστές Ηλεκτροκίνητου Ανυψωτικού Μηχανήματος με άμεση διαθεσιμότητα, για τις περιοχές Μαγούλα και Ασπρόπυργο.

Αρμοδιότητες:

  • Απόθεση και συλλογή παλετών και αγαθών σε μηχανογραφημένη αποθήκη.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Κάτοχος Άδειας Χειρισμού Μηχανημάτων Έργου 1ης -8ης ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ, Α’ ΟΜΑΔΑΣ
  • Εμπειρία Χειρισμού Reach Truck & VNA
  • Γνώση χρήσης Φορητών Τερματικών (RF)
  • Απόφοιτος Λυκείου ή τεχνικής σχολής
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις
  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αποθήκη
  • Γνώση χειρισμού Counterbalance με κλάπα

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικές Αποδοχές και Πλήρη Ασφαλιστική κάλυψη
  • Πενθήμερη απασχόληση
  • Πρωινό Ωράριο εργασίας

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων, το Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού της ΑCTIONLINE, θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση.

Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.