Μηχανογράφος (Υπάλληλος Τμήματος Υποστήριξης)

Λεωφόρος Κηφισού 174, Αιγάλεω, Ελλάδα
0 Έληξε πριν 5 μήνες

Η Megasoft αναζητά συνεργάτες για την υποστήριξη των εφαρμογών εμπορικής διαχείρισης PRISMA Win.

Αν σου αρέσουν οι προκλήσεις και θέλεις να εξελίξεις την καριέρα σου σε μια κορυφαία εταιρεία πληροφορικής, τότε στείλε μας το βιογραφικό σου στο: [email protected] με κωδικό θέσης CS23

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Εγκατάσταση παραμετροποίηση και εκπαίδευση χρηστών στις εφαρμογές.
  • Υποστήριξη πελατών & συνεργατών.
  • Συνεργασία  για υλοποίηση νέων δυνατοτήτων και διαχειρίσεων.
  • Εμπειρία σε παρόμοιες ομάδες εργασίας θα εκτιμηθεί.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ-ΤΕΙ.
  • Εμπειρία άνω των 2 ετών σε θέσεις υλοποίησης και υποστήριξης εφαρμογών.
  • Ομαδικό πνεύμα και διάθεση συνεργασίας.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Τι προσφέρουμε

  • Εκπαίδευση πάνω στα πιο σύγχρονα τεχνολογικά εργαλεία.
  • Ανταγωνιστικές απολαβές με bonus παραγωγικότητας.
  • Ιδιωτική ασφάλιση.
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας.
  • Πιστοποίηση πάνω στις εφαρμογές PRISMA Win.
  • Σεβασμό στον προσωπικό χρόνο.