ERP Support Consultant (Τεχνικός Υποστήριξης Πελατών)

Λεωφόρος Ηρακλείου 367, Heraklion 141 22, Greece
Vorios Tomeas Athinon Vorios Tomeas Athinon Vorios Tomeas Athinon Vorios Tomeas Athinon , Greece Greece Greece Greece
0 Έληξε πριν 4 εβδομάδες

Η ACT ΑΕ (www.act.gr), εταιρεία ανάπτυξης συστημάτων πληροφορικής (Εμπορικές εφαρμογές & ERP) και E-Shops για τον κλάδο των οχημάτων, αναζητά για τα γραφεία της στην Αθήνα ERP Support Consultant για την στελέχωση του Τμήματος Τεχνικής Υποστήριξης Πελατών.

Αρμοδιότητες

  • Τεχνική υποστήριξη των ERP συστημάτων της
  • Εγκαταστάσεις ERP
  • Επίλυση προβλημάτων
  • Εκπαίδευση χρηστών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Πληροφορικής ή θετικών επιστημών
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Άριστη γνώση Microsoft SQL Server
  • Βασικές γνώσεις λογιστικής
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία, ευελιξία & ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Για τους άνδρες υποψήφιους θα πρέπει να έχει ολοκληρωθεί η στρατιωτική θητεία

Παρέχουμε

  • Ικανοποιητικές αποδοχές βάσει ικανοτήτων
  • Διαρκής εκπαίδευση και εξέλιξη
  • Άμεση πρόσληψη