Web Developers (.Net)

Leoforos Irakliou 367, Heraklion, Greece
0 Έληξε πριν 2 έτη

Η ACT Α.Ε. ιδρύθηκε το 1995. Κατέχει ηγετική θέση στην Ελλάδα στον τομέα της ανάπτυξης εξειδικευμένων λογισμικών εφαρμογών πληροφορικής για τον κλάδο των οχημάτων.

Οι λύσεις πληροφορικής της εταιρείας περιλαμβάνουν ERP εφαρμογές, DMS συστήματα, WMS εφαρμογές και ESHOPS B2C & B2B.

Για τα κεντρικά γραφεία της Αθήνας αναζητάμε για άμεση πρόσληψη Web Developers (.Net)

Περιγραφή θέσης:

Back-end & Front-end development

Websites (Eshops) support

Απαραίτητα προσόντα:

Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ στον κλάδο της Πληροφορικής

Γνώσεις προγραμματισμού .Net, ASP.NET

Γνώσεις MS SQL, .Net Core, JAVASCRIPT, MVC, HTML, CSS, JQUERY

Εργασιακή εμπειρία σε ανάπτυξη εφαρμογών .Net

Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Θα εκτιμηθούν γνώσεις Bootstrap, NopCommerce platform

Αρμοδιότητες:

Συμμετοχή στην ομάδα Προγραμματισμού και Ανάλυσης Εφαρμογών

Συνεργασία με το Τμήμα Τεχνικής Υποστήριξης Πελατών

Παρέχουμε:

Εξαιρετικό συνεργατικό περιβάλλον

Ευκαιρία σταδιοδρομίας στην πληροφορική του κλάδου των οχημάτων

Πακέτο αποδοχών βάσει ικανοτήτων

Άμεση πρόσληψη